وجهی دیگر

تی دی کانادا تراست

سرآغاز کلام با نام یگانه وجه ماندگار؛

 

دیشب آی آر آی بی در گزارشی بسیار ناشیانه از بسته شدن حسابهای ایرانیان مقیم کانادا؛ کامبیز شیخ حسنی کاردار ایران در کانادا ( که علی القاعده دیروز باید از کانادا خارج شده شده باشد) را نشان می داد که می گفت برای پیگیری این مورد با بانک تی دی تماس گرفته اند.

محل مصاحبه شیخ حسنی هم به نظر یک خانه می آمد و تهیه گزارش هم با ابتدایی ترین امکانات و دوربین تهیه شده بود.

آی آر آی بی کلی هم دهان پر کرد و خالی کرد که بستن حسابها ؛ کار لابی صهیونیستی است. کاری نداریم که وسط دعوا حلوا خیر نمی کنند ولی یکی به این آی آر آی بی بگوید آن سفارت بسته شده و اگر شیخ حسنی تازه آن مصاحبه را کرده باشد که دروغی بیش نیست چون او دیگر در کانادا نیست و اگر هم تازه انجام نداده ؛ پس چرا الآن یادشان افتاده تا آنرا نشان دهند. تازه گیرم که شیخ حسنی امروز آن مصاحبه را انجام داده. یکی نیست بگوید : کامبیز خان ساعت خواب . مدتها است این جریان ادامه دارد و تازه امروز شما خبردار شدی؟

آخرین خبر دیشب آی آر آی بی هم گزارش آمانو در آژانس بود. آنها فقط به این نقل قول از آمانو اکتفا کردند که ایران انحرافی نداشته است. اما نگفتند که آمانو ( تحت تاثیر لابی ها ) کلی ابراز نگرانی و تاسف کرده است.

یکی نیست به آی آر آی بی بگوید بابا دو تا دونه مخاطبی هم که در دنیا داری؛ به اخبار دیگر رسانه ها هم دسترسی دارند و می فهمند که چقدر به واقعیت نزدیک هستی. حداقل به این دو تا دونه مخاطب اخبار مصرف داخل ایران نخوران.

آی آر آی بی دیشب هیچ چیزی راجع به رکورد شکنی سقوط ارزش پول ملی نگفت.

از آنهایی که از خدا و پیغمبر خبر ندارند انتظاری به سلامت گفتار و رفتار نیست ولی چرا آی آر آی بی خلاف واقع می گوید؟

 

با یاد حق منصف باشید.

علی خادمی