تئوریسین معروف دکتر عباسی و سریال های لاست و ٢۴

سرآغاز کلام با نام یگانه وجه ماندگار؛

من خیلی اهل وب گردی و خواندن ایده های سیاسی اجتماعی اقتصادی فرهنگی هنری خانوادگی و .... دیگران نیستم.

به هرحال هر کسی به نوعی وقت خود را پر می کند و من نیز مشغله های خود را دارم. در عین حال هر شخصی به نوعی اوقات فراغت خود را می گذراند. این اواخر من و همسرم آخر شبها به تماشای قسمت های مختلف سریال لاست ( Lost  ) و ٢۴ ( 24 ) می پردازیم. من تماشای این دو سریال را به همه آنهایی که علاقه مند به فیلم هستند  اکیدا توصیه می کنم. انشاءالله در یک فرصت مناسب نیز نوشته ای را در این باره در حیاط خلوت خانواده شاد درج خواهم کرد.

چند وقت پیش از یکی از دوستان شنیدم که دکتر عباسی تفاسیر مفصلی را در باب سریال لاست افاضات فرموده اند. البته من که خودم هیچوقت فرصت نکردم که حتی در اقیانوس متلاطم اینترنت متن کلام ایشان را جستجو کنم و بشنوم ولی امیدوارم که ایشان فرصتی کرده باشند و سریال ٢۴ را تماشا کنند و نظرات خود را در باب این سریال جالب  بفرمایند و یک نفر هم لینک صحبت های ایشان را برای من بفرستد تا ما هم مستفیذ شویم. خواهشا نگویید که من خیلی تنبل هستم.

در نهایت باید به آقای عباسی یادآور شوم قبول که به هرحال کفار غربی بی دلیل سریال نمی سازند و هزار جور دوز و کلک روی هم سوار می کنند. اما سوال من از ایشان این است که شما در این بازار مکاره چه چیزی را برای عرضه دارید؟ حرف زدن و نقد کردن آسانترین کار این دنیا است مخصوصا اگر شما در خانه پدری باشی و از کفار غرب و شرق انتقاد کنی. تا آنجا که به خاطر می آورم شما تجربه های مثبتی از انتقادات داخلی نداشته اید. فکر می کنم مهم آن است که ببینیم چه چیزی را در دست داری که جادوی ساحران فرعون را باطل کند.

با یاد حق همواره منصف باشید.

علی خادمی

Ali Khademi

/ 0 نظر / 15 بازدید